SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO
Products
Hot produktai
apie mus
Namuose > apie mus

SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC".

SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos. Atgamintas su stiklo pluošto (GF), anglies pluošto (CF), politetrafluoretileno (PTFE), grafitas, molibdeno disulfidas ir tt, tai gali labai pagerinti bendrą efektyvumą kompozicinės polimerinėms medžiagoms, pvz., mechaninių savybių, savarankiškas tepimas, atsparumas dėvėjimuisi. Jis buvo plačiai naudojamas daugelyje sričių, pvz., erdvėlaivių pramonė, laivų statybos, automobilių mikroelektronikos, elektros grandinę, cheminės įrangos, smulkias judančias dalis ir pan.

Sukurta metinės gamybos pajėgumai SOLVER poliamido su nepriklausoma intelektinės nuosavybės teises pagamintas monomero ir poliamido derva yra 500 tonų. Tai pirmasis vidaus gamybos įmonė, kuri supranta poliimido industrializacijos. Termoplastinė poliamido ir aminoplastiko poliimidas, mūsų gaminių įvairovė bus baigtas. Šiuo metu mūsų pagrindiniai produktai yra:

1. Termoplastinė poliamido:

· Termoplastinė poliamido dalelės
· Termoplastinė poliamido liejimo milteliai
· Termoplastinė poliamido skystis
· Termoplastinė poliamido profilis
· Termoplastinė poliamido klijai

2. aminoplastiko poliimido:

· Aminoplastiko poliamido miltelių
· Aminoplastiko poliimido skystis
· Aminoplastiko poliamido kompozitas
· Aminoplastiko poliimido profilis

3. poliimido monomero:

· SolverPI monomero 6FDA
·
SolverPI monomero AHHF
·
SolverPI monomero BTDA
·
SolverPI monomero HFBAPP
·
SolverPI monomero TMAH

4. poliimido putų:

· Poliimidas standžių putų
· Poliimidas lankstus putplastis

5. poliamido derva:

· SolverPI-derva 6002
· SolverPI-derva 7002
· SolverPI-derva 70SY1
· SolverPI-derva 70SY2
· SolverPI-derva 705R
· SolverPI-derva 7005
· SolverPI-derva 7051

6. poliimido danga

· Termoplastinis aukštos temperatūros poliimido danga

7. poliimido kompozicinės medžiagos

· Poliamido derva kompozicinės 15 % PTFE
· Poliamido derva kompozicinės 15 % grafito
· Poliamido derva kompozicinės 40 % grafito
· Poliamido derva kompozicinės 15 % grafito ir 10 % PTFE
· Poliamido derva kompozicinės 15 % molibdeno disulfidas

8. poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas

· SolverPI-sprendimas 625

SOLVER POLIIMIDO pasistūmėjo gamybos technologija su stiprus kontroliavimas; QC specialistas stebi visą gamybos procesą (žaliavų, tarpinių produktų ir t.t.), bandymas, pirmos rūšies, stabilių rezultatų, ekonomiškai efektyvių produktų, konkurencingas. Yra pilnas, mokslo kokybės valdymo sistemą ir stiprus R & D ir po pardavimo aptarnavimo centrą, kuriame teikti pilną techninę pagalbą klientams.

SOLVER POLIIMIDO yra stiprus R & D komanda, vadovaujama po gydytojų. Daugelis meistrų, gydytojai ir profesorių susijusiose srityse, yra aukščiausios klasės R & D centras ir laboratorija Kinijoje.

Sveiki atvykę į susisiekti su SOLVER poliamido.

 • Įmonės profilis
  SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC". SOLVER POLIIMIDO yra vienas iš Termoplastinė poliamido, aminoplastiko poliimidas, poliamido miltelių, poliimido padėklų, poliimido Skystas, poliamido profilio, poliamido dalelės, poliimido monomero, poliimido putų , Poliamido derva, poliimido danga, poliimido kompozicinės medžiagos, poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas ir pan. Termoplastinė poliamido gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, produktus. SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos....
 • Product Category
 • Susisiekite su mumis
  Address:Kambarys 1401, Peninsula International Mansion, Jiande City, 311600 Zhejiang Province, Kinija
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093