SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO
Produktai
Hot produktai

Poliamido derva kompozicinės 15 % molibdeno disulfidas

Poliamido derva kompozicinės 15 % molibdeno disulfidas

Produkto pavadinimas: Poliamido derva kompozicinės 15 % molibdeno disulfidas Prekės Nr.: SolverPI-kompozitas 15M

Produkto pavadinimas: poliamido derva kompozicinės 15 % molibdeno disulfidas

Prekės Nr.: SolverPI-sudėtiniai 15M

SolverPI dervos 6001 galima dėjo orlaivių, aviacijos, automobilių, biuro įranga, elektros ir electriconic įrangos, sciencific priemonę, mašinų gamybos įranga ir taip toliau. Kad poliimido tinka taikymas aplinkoje, kuris gali būti temperatūros atsparus, sandarų, matmenų stabilumo, deformacija be kaulų lūžių, pvz., seeling žiedas, atraminę poveržlę, stumdomas guolis, dulkių siurblio mentėmis, vožtuvo lizdo, pavarų ir t.t..

PSolverPIderva 6001 ure

100 % grynas poliamido derva gali būti pelėsių presavimo, liejimo, ekstruzijos lipdiniai. 100 % grynas poliamido derva neįvykdyti pranašumų poliimido serija, pvz., didžiausias mechaninių savybių, geriausias elektros ir šilumos izoliacines savybes, aukštos tempeature drabužiai-resist(high PV value) puikus dimention stabilumo.


Produktai daugiausia naudojami: aplinka, kurioje yra griežti reikalavimai mechaninių savybių, grynumo, inslation, šilumos inslation, trinties koeficientas. Tipiniai naudojimo būdai yra vavle sėdynės, šiluminės izoliacijos danga, plazmos suvirinimo pistoletai, turbinos žiedas, laiko krumpliaračio įtempiklis, turint laikiklis, spausdintuvo popieriaus išjungus saugiklis, pertrauka blokų, jutimo lokatorių ir t.t..


SolverPI-kompozicinės 6001 su molibdeno disulfidas

Sujungtų SolverPI derva 6001 produktas yra kompresinio liejimo suformavo su 15 % molibdeno disulfidas įtraukė į poliamido derva yra puikus drabužiai atsparūs apgyvendinimo ir sandarinimo preperty didelio vakuumo aplinkoje.


Produktas daugiausia naudojamas super dulkių ir Durtuvas. Medžiagų mišiniai pateikta paraiška sėkmingai tūkstančių išcentrinis siurblys, kuris daugiausia naudojamas naftos refinery、chemical factory、power stoties ir kitų skysčių tvarkymo įranga. Šis produktas naudojamas kaip guolis, kuris gali pakeisti metal、graphite、silicon karbido ir kitos kompozicinės medžiagos žymiai pagerinti veiklos efektyvumą siurblio ir efficiency、reliability pump、throat bushings、axletree Čomos.


Produkto savybė gali veiksmingai sumažinti tikimybę pakimba kai siurblys veikia, o mažesnis žiedas burnos tarpas daugiau nei 50 %.


Programų ir envirnments:refinery、boiler feedwater、centrifugal pump、shield pump、submerged pump、magnetic ir taip toliau vairuoti pump、chemical trąšų plant、sulphuric rūgšties augalų.

Perdavimo terpė: mažo tankio olefin、The dujų ir skysčio soties medium、strong corrosive、high ir žemoje temperatūroje.

Išspręsti problemas, kaip sekti: trumpas lifetime、air muddy、great vibration、bearing seizure、inefficient、poor lubricity、a mažų dalelių skaičius.

Šis produktas gali būti taikomas šios rūšies siurblys:

(1) Išcentrinis siurblys: burnos ring、sliding guolis

(2) Panardintas siurblys: Intermediate įvorė

(3) Skydas siurblys: slydimo guolis, išspręsti problemą, priverstinis tepimas

(4) Magnetinės pavaros siurblys: slydimo guolių ir ekranavimas, išspręsti problemą, priverstinis tepimas.


Hot Tags: Poliamido derva kompozicinės 15 % molibdeno disulfidas, kompozicinės medžiagos
Susiję produktai
 • Įmonės profilis
  SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC". SOLVER POLIIMIDO yra vienas iš Termoplastinė poliamido, aminoplastiko poliimidas, poliamido miltelių, poliimido padėklų, poliimido Skystas, poliamido profilio, poliamido dalelės, poliimido monomero, poliimido putų , Poliamido derva, poliimido danga, poliimido kompozicinės medžiagos, poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas ir pan. Termoplastinė poliamido gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, produktus. SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos....
 • Product Category
 • Susisiekite su mumis
  Address:Kambarys 1401, Peninsula International Mansion, Jiande City, 311600 Zhejiang Province, Kinija
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093