SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO
Products
Hot produktai
Naujienos & žinių

Aromatiniai poliimidas (poliamido, vadinamas PI)

SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO | Updated: Oct 16, 2015

Aromatiniai poliimidas (poliamido, vadinamas PI), yra vienas iš geriausių bendrą efektyvumą organinių polimerinių medžiagų, jis turi nuo korozijos, anti-nuovargis, aukštos temperatūros, atsparumas dėvėjimuisi, atsparumas smūgiams, mažo tankio, mažai triukšmo, ilgai paslaugų gyvenimas ir puikus aukštos temperatūros veiklos (ilgalaikė-269 ℃ ~ 280 ° c be iškraipymų); terminio skilimo temperatūra gali būti kaip aukštas, kaip 600 ~ C, yra vienas iš aukščiausių šilumos stabilumą polimerų rūšių iki šiol, ne-269 ℃ skysčių helio ne rattle. Jis buvo plačiai naudojamas aeronautikos, aviacijos, kosmoso, automobilių, mikroelektronikos, nano, LCD, daug aukštųjų technologijų srityse membranos, lazerio, elektros prietaisų, medicinos įrangos, maisto perdirbimo, žinomas kaip "problemų sprendimo būdai."
Poliimidinis yra aukštos kokybės inžinerija termoplastikas, turi ne tik puikus atsparumas karščiui, Mechaninė, dielektrikas, didėjantis atsparumas ir anti-radiacijos savybes, taip pat demonstruoja puikias terminio apdorojimo efektyvumą, gali būti šilumos litų, išspaustas ir liejimo būdai.
Poliamido su stiklo pluošto, anglies pluošto, politetrafluoretileno (PTFE), grafito mišinius, žymiai pagerinti mechanines savybes ir savarankiškai tepimo atsparumo dilimui savybės polimerinės medžiagos.
Kad poliimido galima į filmą, jis taip pat gali lipdiniai slaptos dalys vamzdis, juosta, ir sudėtingas struktūras, pavyzdžiui, pavarų, sandarinimo žiedų, guolių ir jungtys ir t.t.. Kaip alternatyva metalo tam tikrų situacijų, keramika, aminoplastiko dervos, termoplastikas ir sunkiausia žemoje temperatūroje, termo formavimo poliimido ideali medžiaga.

Poliamido (toliau vadinamas "PI") pagrindinės savybės
garsių termiškai apdorojant savybės
puikus atsparumas karščiui
Puikios mechaninės savybės Ø
Puikus kreipimosi taško našumą
Puikus korozijos
Geras trinties savybes (savitepės, atsparus dilimui)
Kai perdirbimo ne maža molekulė išleidimo
žemas drėgmės sugėrimas
sulaikančios anti-radiacijos
gali būti pakartotinai
atspari ugniai polimeras, rūkimas norma
ne toksiškas
Taikomoji programa:
Pagrindinės taikymo sritys: poliimidas kaip puiki kokybė pažangiausius medžiagų, su puiki elektros izoliacija, atsparumas dėvėjimuisi, aukštos temperatūros atsparumas, radiacinės ir fizinės ir mechaninės savybės, pramoninės mašinos, elektroniniai prietaisai, instrumentai, naftos chemijos, statybinė technika, prekybos įranga, matavimo, analizės, medicinos įranga, ir transporto priemonių bei tekstilės spartaus augimo, taikymo srities tapo viena iš medžiagos, pažangiausia technologija pasaulyje raketos srityje , aviacija, orlaivių ir kiti būtini. Aviacijos ir kosmoso, automobilių, ypač ilgam laikui ir greito plėtra elektronikos pramonėje, skubius elektroninių prietaisų mažesni, lengvesni, aukštos kokybės ir didelio prieinamumo reikalavimus *. Puikius poliimidai daug ką pasiūlyti šiose srityse, jos augimo tempais išliko maždaug 20 %, ir turi plačią plėtros perspektyvas.
Elektronikos ir Puslaidininkiai: spausdintinės plokštės, elektros jungtys ir apvalkalai, jungtys, tarpikliai, skystųjų kristalų ekranai ir žetonų stovas, aukštos temperatūros lizdų, jungčių, spausdintinių plokščių ir kompiuterių kietieji diskai, integrinio grandyno Vafliniai vežėjas, izoliacinės medžiagos, karščiui atsparus kabelis, terminalas, kištukinis lizdas.
Automobilių ir lėktuvų: variklio dalys, kuro sistemos, reaktyvinių variklių dalys, kompresorių ir generatorių dalys, tvirtinimo detalės, juostelių bendros ir elektroninių ryšių įrenginiai, siurbliai ir siurblys padengti, stūmoklio žiedų, pavaras, peiliukai, guoliai, guolių laikiklis, tarpinės ir kt., galima sumažinti svorį sudėtinių dalių, tačiau taip pat prailgina.
Analizė ir medicinos įranga: vožtuvų, vožtuvų lizdų, jungiamosios detalės ir jungtys.
Pramoninės mašinos: pvz., aukštos temperatūros varikliai, siurbliai ir kompresoriai yra savarankiškai tepimo guoliai, įvorės, veleno pamušalas, izoliavimas, sandarinimo žiedai, stūmoklio žiedų, įrankius, kompresorius diskai ir stūmoklio mašinos, įranga gaubtus, trauka poveržlės, ir tt.
Verslo įranga: karščiui atsparių dalių greitųjų kopijavimo aparatams ir lazeriniams spausdintuvams, popieriaus atskyrimo letena, ritinio ašies galinius dangtelius, šilumos pavara, sukasi pad ir disko movos.

 • Įmonės profilis
  SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC". SOLVER POLIIMIDO yra vienas iš Termoplastinė poliamido, aminoplastiko poliimidas, poliamido miltelių, poliimido padėklų, poliimido Skystas, poliamido profilio, poliamido dalelės, poliimido monomero, poliimido putų , Poliamido derva, poliimido danga, poliimido kompozicinės medžiagos, poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas ir pan. Termoplastinė poliamido gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, produktus. SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos....
 • Product Category
 • Susisiekite su mumis
  Address:Kambarys 1401, Peninsula International Mansion, Jiande City, 311600 Zhejiang Province, Kinija
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093