SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO
Products
Hot produktai
Naujienos & žinių

Termoplastinė poliamido komercinė informacija

SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO | Updated: Sep 15, 2014

Klaidingas šilumos plastiko poliimido tiekėjas turi: DuPont Co, prekės ženklas yra Kapton (filmas), Vespel (profilius ir kermetų dalys), Pyralin ir laužo ML (dažai); Rosers tiekimo skyrių ir miltelių, už Envex. Dažai bendrovės tiekimas yra: Mon-santo įmonės, prekės ženklas Skybond700 JAV Cysnamid įmonės, prekės ženklo FM-34 P · D · George, pažymėti Untratherm. Albemarle Imi technologijų dukterinę įmonę į prekių ženklo Solimide putų.

Termoplastinė poliamido. Dažai ir milteliai tiekėjai: Rogers įmonė, Duramid, Ciba Geigy, Matrimid prekės ženklas prekės ženklas.

Termoplastinis polyetherimide gali būti perkami iš GE plastikų bendrovė, savo prekės ženklo Ultem.

Termoplastinė poliamido lakΉtai dviejų tiekimo įmonė, jie yra: DuPont Co, prekės ženklais Avimid, Cyanamid, Cypac. JAV, prekės ženklas

Šiuo metu rinkoje atsparumo aminoplastiko poliimidas, pažangiosios polimerinių medžiagų aukščiausio lygio temperatūros yra DUPONT, VESPEL atstovas, bet dėl jos sunku apdoroti, pagrindinėse formose produkto daugiausia gaminiai ar pusgaminiai, taikymas yra siauras, brangus. Antra pagal MITSUI bendrovės AURUM Termoplastinė poliamido (TPI), ir VICTREX polieterio eterio ketonų (PEEK) atstovas. Metodai, sudarantys tokias medžiagas iš ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir karšta, labai pagerinti ir processability.

NGDJ--Termoplastinė poliamido ir MITSUI AURUM priklauso to paties tipo ir lygio polimerinių medžiagų, visus veiklos aspektus pasiekė AURUM derva indeksas ir palyginti su AURUM dervą liejimo temperatūra yra daug mažesnės; ir PEEK ir kitokių specialių inžinerinių plastikų (pvz., ESP, PGS) palyginti su mechaninėmis savybėmis, terminių savybių ir trinties ir dėvėjimosi savybės turi akivaizdžių pranašumų.


 • Įmonės profilis
  SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC". SOLVER POLIIMIDO yra vienas iš Termoplastinė poliamido, aminoplastiko poliimidas, poliamido miltelių, poliimido padėklų, poliimido Skystas, poliamido profilio, poliamido dalelės, poliimido monomero, poliimido putų , Poliamido derva, poliimido danga, poliimido kompozicinės medžiagos, poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas ir pan. Termoplastinė poliamido gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, produktus. SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos....
 • Product Category
 • Susisiekite su mumis
  Address:Kambarys 1401, Peninsula International Mansion, Jiande City, 311600 Zhejiang Province, Kinija
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093