SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO
Products
Hot produktai
Naujienos & žinių

Svarbus polimerinėms medžiagoms iš poliamido

SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO | Updated: Sep 15, 2014

Poliimidas yra svarbus polimerinių medžiagų rūšies yra plačiai taikomas visose gyvenimo srityse, nes jos svarbų vaidmenį plėtojant daugelyje šalių kaip strateginių išteklių eksporto apribojimai. Šiame kontekste JIANDE miesto SOLVER POLIIMIDAS, Ltd savarankiškai sukurtas poliimido gali būti masinė gamyba, nesilaikantiems mūsų šalį užsienyje blokada.

Poliimidas aukštos temperatūros iki 700 ° c, jo stiprumas yra panašus į metalo, išsamią efektyvumo klasės organinių polimerinių medžiagų, polimerinių medžiagų visus spire geriausiai žinomas. Tuo metu pluošto, poliamido putų, plastiko gamyba ir kiti gaminiai buvo plačiai naudojami aviacijos, kosmoso, mikroelektronika, nanotechnologijos, skystųjų kristalų, atskyrimo membranos, lazerio laukus. Pramonė paprastai mano, kad "nėra poliimido neturėtų šiandien mikroelektronikos technologijos". Tačiau dėl mokslinių tyrimų ir investicijų, ilgai tarnauja, gamybos sunkumus, visame pasaulyje yra amerikiečių, Japonija, Rusija, Austrija ir kelios kitos šalys išmokti pažangias technologijas. Dėl savo strateginės reikšmės, šioms šalims buvo Kinijos technikos blokados, eksporto apribojimai.

2009 m. Europos ir Amerikos šalyse su metinis našumas 30000 tonų iš poliamido, tačiau mūsų šalyje yra mažesnis nei 20 tonų. Tai šiame fone poliimido vis labiau tapo kliūtimi riboti Kinijos pramonės, mokslo plėtra ir technologijos, 2010 m., sėkmingai plėtojama JIANDE miestas SOLVER POLIIMIDO. Co, Ltd gali pasiekti masinės gamybos Poliimidinis, ir toliau gaminti aukštos molekulinės medžiagos sukurtas yra geriau, nei kad poliimido poliimido popieriaus. Popierius yra poliimido polimerinėms medžiagoms dar polimerizacijos, todėl poliimido remiantis šios medžiagos šiluminė varža ir stiprumas yra geriau nei, kad iš poliamido, pasiekė pasaulyje labiausiai aukštą rezultatą. JIANDE miestas SOLVER POLIIMIDO Co, Ltd sakė Yang Cheng, poliamido pluošto prieš mūsų produktai, importuojami produktai yra maždaug keturių šimtų tūkstančių, 2008 m., 2009 m. ar taip, kainos, pristatymo laikotarpis yra į heteronomijos. Nes tai vienas mūsų bendrovės turi nėra derėjimosi galią, mūsų produktams patekti į rinką, 2010, 2011 m., kai tinkamumo rinkai patvirtinimo, užsienio bendrovių pradėjo nuvertinti, kaina supjaustyta pusė.

Šiuo metu JIANDE miesto SOLVER POLIIMIDO Co, Ltd yra pasaulyje, tik iš to poliimido sintetinamas gatavo produkto linijos gamybos pajėgumas įmonių, popierius bus pradėta rengti ir poliamido pabaigoje.


 • Įmonės profilis
  SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC". SOLVER POLIIMIDO yra vienas iš Termoplastinė poliamido, aminoplastiko poliimidas, poliamido miltelių, poliimido padėklų, poliimido Skystas, poliamido profilio, poliamido dalelės, poliimido monomero, poliimido putų , Poliamido derva, poliimido danga, poliimido kompozicinės medžiagos, poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas ir pan. Termoplastinė poliamido gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, produktus. SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos....
 • Product Category
 • Susisiekite su mumis
  Address:Kambarys 1401, Peninsula International Mansion, Jiande City, 311600 Zhejiang Province, Kinija
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093