SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO
Products
Hot produktai
Naujienos & žinių

Įvadas iš poliamido

SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO | Updated: Sep 15, 2014

Aromatiniai poliimidas (poliamido, vadinamas PI), yra viena iš geriausiai išsamią organinių polimerinių medžiagų savybių, jis turi savybes, atsparumą korozijai, nuovargis atsparumo, aukštos temperatūros atsparumas, atsparumas dilimui, atsparumas smūgiams, mažo tankio, mažai triukšmo, ilgą tarnavimo laiką ir puikius esant aukštai ir žemai temperatūrai (-269 ℃ ~ 280 ° c ilgai be deformacijų); terminio skilimo temperatūra gali būti kaip aukštas, kaip 600 ~ C. yra bene vienas iš šilumos stabilumą polimerų-269 ℃ aukštos, ne trapus lūžio veislių skysčių helio. Jis buvo plačiai naudojamas aeronautikos, aviacijos, kosmoso, automobilių, mikroelektronikos, nanotechnologijos, skystųjų kristalų, atskyrimo membranos, lazerio, elektros prietaisai, medicinos įranga, maisto perdirbimo ir kitų sričių pažangiausias technologijas, žinomas kaip "spręsti problemas".

Poliimidinis yra aromatiniai ir heterocikliniai polimero molekulinės struktūros junginių, turinčių imido grupė, angliškas pavadinimas poliimidas (PI), gali būti suskirstyti į PI ir PI, benzeno tirpsta poliamido imido (PAI) polieterio imido (PEI) keturi. PI yra vienas iš išsamią savybės organinių polimerinių medžiagų, aukštai temperatūrai iki 400 ° c, ilgalaikio naudojimo temperatūros diapazonas – nuo-200 ℃ ~ 300 ° c, jokių akivaizdžių lydymosi temperatūra, didelis izoliacijos efektyvumą. Be to, PI kaip savotiškas speciali inžinerinė medžiaga, buvo plačiai naudojamas aviacijos, kosmoso, mikroelektronikos, nanotechnologijos, skystųjų kristalų, atskyrimo membranos, lazerio srityse, visose šalyse tyrimo, plėtros ir naudojimo iš poliamido įtraukti į dvidešimt pirmojo amžiaus perspektyviausias vienas inžinerija plastikai.

Sprendimo paieškos poliimido yra savotiškas aukštos kokybės termoplastinis inžinerinių plastikų, ne tik yra puikus terminis, mechaninis, dielektrikas, atsparumas korozijai ir kovos spinduliavimo efektyvumo, bet ir eksponatų terminio apdorojimo efektyvumas, galite naudoti karšto liejimo, ekstruzijos lipdiniai ir įpurškimo metodu.

Sprendimo paieškos poliimido gali būti etileno ir stiklo pluošto, anglies pluošto, grafito, PTFE (PTFE) sudėtiniai, žymiai pagerinti polimerinių medžiagų mechaninių savybių ir savarankiškai tepimo ir dėvėti atsparumo savybių.

Sprendimo paieškos Poliimidinis galima į filmą, taip pat gali būti litų kaip slaptos dalys vamzdžiai ir strypai ir sudėtingos struktūros, pvz., pavaros, guoliai, sandarinimo žiedas ir jungtis. Ideali medžiaga, alternatyvus metalas, keramika, aminoplastiko dervos, žemos temperatūros termoplastinių ir sunkiausiai terminio apdorojimo poliimidai tam tikrose situacijose.

Jiande miesto Solver poliimido Co, Ltd gamyba, yra savotiškas aukštos kokybės inžinerija plastikai, turi ne tik puikus terminis, mechaninis, dielektrikas, matmenų stabilumas, korozijos atsparumo ir kovos spinduliavimo efektyvumo, bet taip pat gali būti naudojamas apdirbimo, liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir liejimo perdirbimo metodą eksponatas puikių rezultatų. Bet taip pat su stiklo pluošto (GF), anglies pluošto (CF), politetrafluoretileno (PTFE), grafitas, molibdeno disulfidas kompozitas, siekiant pagerinti mechanines savybes, mechaninių savybių sudėtinių polimerinėms medžiagoms ir savarankiškai tepimo, aukštos dėvėti atsparus. Buvo plačiai naudojami erdvėlaivių pramonė, laivų statybos, automobilių elektronika, elektros grandinę, cheminiai įranga, tiksliųjų mašinų ir t.t...


 • Įmonės profilis
  SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC". SOLVER POLIIMIDO yra vienas iš Termoplastinė poliamido, aminoplastiko poliimidas, poliamido miltelių, poliimido padėklų, poliimido Skystas, poliamido profilio, poliamido dalelės, poliimido monomero, poliimido putų , Poliamido derva, poliimido danga, poliimido kompozicinės medžiagos, poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas ir pan. Termoplastinė poliamido gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, produktus. SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos....
 • Product Category
 • Susisiekite su mumis
  Address:Kambarys 1401, Peninsula International Mansion, Jiande City, 311600 Zhejiang Province, Kinija
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093