SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO
Products
Hot produktai
Naujienos & žinių

Pagrindiniai produktai iš poliamido

SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO | Updated: Sep 15, 2014

Inžineriniai plastikai: inžinerija plastikai yra dvejopas termoplastinių ir aminoplastiko dervos. Termoplastinė poliamido medžiagą be lydymosi savybių, turinčių įtakos platų taikymą šios rūšies aukštos kokybės medžiagos. Tačiau inžinerijos Termoreaktingosiomis mišinys puikiai perdirbimo efektyvumą ir aukštos kokybės į vieną. Tarp jų stiklėjimo temperatūra poliimido specialių inžinerinių plastiko su aukštos (243 ℃) ir lydymosi temperatūra (334 ℃), šilumos deformacijos temperatūra iki 316 ℃, gali būti naudojamas ilgą laiką ne 250 ℃; PI dervomis ne tik šilumos varža, nei kitų aukštos temperatūros neatidaromais plastikiniais yra puikus, ir turi didelio stiprio, didelio tamprumo modulis, didelis tąsumas ir puikus matmenų stabilumas privalumus.

Ląstelienos: Poliimidinis pluoštas yra taip pat žinomas kaip aromatinių imido pluošto, yra suskirstyta į įprastą atsparus karščiui ir didelio stiprumo, dviejų. Pirmasis naudojamas filtravimo medžiaga, pagrindinis vamzdžių apvalkalas, gaisro temperatūros vidutinės paslaugų ir t.t... Mechaninių savybių galima pasiekti anglies pluošto lygį, padidėja, kompozicinių medžiagų, taip pat gali būti naudojamas neperšaunamomis liemenėmis ir kitomis apsauginį skydą. Šiuo metu naudojamas gaminant aukštos temperatūros filtras medžiaga yra plačiai taikomos ir skubiai. Tarp jų, pagrindiniai maišelį tipo dulkių pašalinti įrenginį, plačiai naudojama vidaus rinkoje--aukštos temperatūros atsparus filtras, dažniausiai naudojamas yra PGS pluošto poliamido pluošto high-end importuotų apačioje.

Filmas: 1961 m. Amerikoje DuPont gaminami PI plėvele, PI kino gamybos technologija daugiausia orientuota į tris didžiausias gamintojas: American DuPont, Ube pramonės ir Japonijos kanegafuchi chemijos.

Pažangios sudėtinės medžiagos: poliimidas kompozicinių medžiagų yra labiausiai karščiui atsparios dervos pagrindu kompozicinės medžiagos, daugiausia naudojamos aviacijos.

Putų plastikų: poliimidas putos yra vienas iš geriausių putų Termostabilumas polimero, ilgalaikis atsparumas esant 250 ℃ ~ 300 ° c temperatūrai, trumpalaikio atsparumo didelei temperatūrai ne ° c ℃ ~ 500 400. Nuo XX a. 70 metų, sėkmingai plėtojama, buvo beveik 40 metų vystymosi istoriją. Poliimidas putų galima suskirstyti į aminoplastiko poliimido putos, Termoplastinė poliamido putų, dvi.

Iš pasaulinės perspektyvos, suvokti pagrindinius technologijų ir industrializacijos poliimido buvo tik gamintojų Austrijoje Evonic įmonės ir bendrovės sintetinių taikančių poliimido dviejų anhidrido ir dvi amino, palyginti su Evonic mažesnė kaina, technologijos, rinka yra ne visiškai konkurencingo atskirties, integracijos laipsnį sukurta bendrovė stokos.


 • Įmonės profilis
  SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC". SOLVER POLIIMIDO yra vienas iš Termoplastinė poliamido, aminoplastiko poliimidas, poliamido miltelių, poliimido padėklų, poliimido Skystas, poliamido profilio, poliamido dalelės, poliimido monomero, poliimido putų , Poliamido derva, poliimido danga, poliimido kompozicinės medžiagos, poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas ir pan. Termoplastinė poliamido gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, produktus. SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos....
 • Product Category
 • Susisiekite su mumis
  Address:Kambarys 1401, Peninsula International Mansion, Jiande City, 311600 Zhejiang Province, Kinija
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093