SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO
Products
Hot produktai
Naujienos & žinių

Poliamido plėvelių apgyvendinimo įstaigos

SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO | Updated: Sep 15, 2014

1. visiškai aromatinių poliimido šventraščio analizę, pradinis skilimo temperatūra dažniausiai 500 ° c. Nuo dviejų iki dviejų benzeno rūgšties anhidridu ir difenilo amino sintezės iš poliamido, terminio skilimo temperatūra siekia 600 ° c, yra vienas iš aukščiausios rūšies iki šiol polimero terminis stabilumas.

2. poliimido nėra atsparus itin žemai temperatūrai, pavyzdžiui, - 269 ° c – skystojo helio embrittlement.

3. poliamido su puikios mechaninės savybės, neužpildytos plastikinių medžiagų atsparumas tempimui yra didesnis 100Mpa, plonos plėvelės poliimidas (Kapton) yra daugiau nei 170Mpa ir Bifenilas poliimidas (Upilex S) į 400Mpa. Inžinerija plastiko, elastinga tampros modulis yra 3 4Gpa, pluoštas gali pasiekti 200Gpa, pagal teorinius skaičiavimus, dviejų benzeno anhidrido ir dviejų benzeno amino sintezę ląstelienos gali pasiekti 500Gpa, antra tik su anglies pluošto.

4. keletą poliimidai veislių nėra gerai tirpsta organiniuose tirpikliuose, praskiestų rūgščių stabilumą, bendras įvairių mažai atsparūs hidrolizė, šis iš pažiūros trūkumų efektyvumą daro su poliamido savybės skiriasi nuo kitų aukštos kokybės polimerų, kurie naudoti šarminės hidrolizės būdu iš perdirbtų medžiagų dviejų anhidrido daug ir dvi aminų, pvz., Kapton juostos, atkūrimo greitis iki 80 % - 90 %. Keičiant struktūrą taip pat galima gana hidrolizės atsparių veislių, pvz., stendas iki 120 ° c, 500 valandų vandens.

5. šiluminio plėtimosi koeficientas yra 2 * 10-5, 3 * 10-5 ° c, Guangcheng Termoplastinė poliamido 3 * 10-5 ° c, Bifenilas tipo prie 10-6 ° c, atskirų rūšių gali siekti 10-7 ° c.

6. poliamido su aukštos švitinimo atsparumo, filmas 5 × 109 rad greitai elektronų spinduliais stiprumo sulaikymo rodiklis buvo 90 %.

7. poliimido geromis dielektrinėmis savybėmis, pristatome fluoro dielektrinė konstanta yra maždaug 3,4 arba oras, nanometrų dydžio ištirpinta poliimidas, dielektrinė konstanta gali sumažėti iki maždaug 2,5. 10-3, izoliacijos elektrinio atsparumo 100 300KV/mm, Guangcheng Termoplastinė poliamido 300KV/mm, tūris atsparumas 1017 Ω /cm dielektrinių nuostolių. Šios savybės gali dar palaiko aukšto lygio ir plataus temperatūrų diapazono dažnių diapazone.

8. poliimido yra savarankiškai grūdinimas polimero, žemu dūmų.

9. poliimido didelio vakuumą, dėl to retai.

10. poliimido yra netoksiškas, gali būti naudojami indai ir medicinos įrangos gamyba ir gali atlaikyti tūkstančių kartų dezinfekcija. Šiuo metu kai kurie poliimido turi gerą biologinį suderinamumą, pvz., kraujo suderinamumo tyrimas dėl ne hemolizinis, citotoksinis aktyvumas vitro eksperimentų, netoksiškas.


 • Įmonės profilis
  SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC". SOLVER POLIIMIDO yra vienas iš Termoplastinė poliamido, aminoplastiko poliimidas, poliamido miltelių, poliimido padėklų, poliimido Skystas, poliamido profilio, poliamido dalelės, poliimido monomero, poliimido putų , Poliamido derva, poliimido danga, poliimido kompozicinės medžiagos, poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas ir pan. Termoplastinė poliamido gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, produktus. SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos....
 • Product Category
 • Susisiekite su mumis
  Address:Kambarys 1401, Peninsula International Mansion, Jiande City, 311600 Zhejiang Province, Kinija
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093