SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO
Products
Hot produktai
Naujienos & žinių

Poliamido plėvelių apgyvendinimo įstaigos

SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO | Updated: Sep 15, 2014

Pirma, gerą darbą iš temperatūros

1. skilimo temperatūros laipsnis paprastai 500 ° c. Nuo dviejų iki dviejų benzeno rūgšties anhidridu ir difenilo amino sintezės iš poliamido, terminio skilimo temperatūra siekia 600 ° c, yra viena iš didžiausią šilumos stabilumą polimero – veislių. Aminoplastiko galite naudoti 360 ° c stabilus, termoplastinio gali būti naudojamas ilgą laiką ne 230 ° c.

2. o slydimui savybes labai maža labai gerai, jei dar ne – skysto azoto - 269 prie temperatūros trapūs lūžis.

3. šiluminio plėtimosi koeficientas yra labai mažas, tik 2 X 10-5-3 X10-5 / ℃, Bifenilas tipas yra 10 - 6 / ° c, atskirų rūšių gali pasiekti 10 - 7 / C.

Antra, puikios mechaninės savybės

1. poliimido turi geras mechanines savybes. Atsparumas tempimui, Poliamido plastikas, neužpildytos 100MPa aukščiau, kaip inžinerinių plastikų, tamprumo modulis paprastai yra 3-4GPa. Stiprumo, tamprumo modulis, pluoštas, sustiprintas PI plastikas gali būti dar labiau sustiprintas

2. poliimido turi puikias dilimo atsparumą, savarankiškai tepimo veiklos. Mechaninių savybių su temperatūros svyravimas yra mažas, aukštos temperatūros valkšnumas, valkšnumo greitis net nei aliuminio yra taip pat maža. Ar mechaninės pavaros dalys.

3. poliimido terminio senėjimo rezultatai yra geri, su 200 ℃, 1500h senėjimo gydymo, išmatuotas tempimui sumažėjo mažai medžiagų kambario temperatūroje.

4. spinduliavimo atsparumo, pvz., 5 × 109 rad poliimido plėvelių dozės švitinimo, koncentracija išlieka 86 % poliamido pluošto 1 * 109 rad dozės švitinimo, stiprus laikymo norma daugiau nei 90 %. Gali būti naudojamas branduolinėje pramonėje.

Trečia, turime geromis dielektrinėmis savybėmis ir elektrinių savybių

Dielektrinė konstanta poliimido kaip 3,4, fluoro ar oro skirtingos poliimido nano dydžio, dielektrinė konstanta gali sumažėti iki maždaug 2,5. Dielektrinių nuostolių 10-3, stiprumą nuo 100-300kV / Judrumo valdymas, apimties atsparumas yra 10 ^ 17 Omo/cm. Šių savybių vis dar išlaikyti didesnį plataus temperatūrų diapazono ir dažnio diapazonas lygio.

Corona atsparumo vandeniui, puikios elektros izoliacinės savybės

Forth, stabilios cheminės savybės

Poliimidas puikus aliejus atsparumo ir organinių tirpiklių atsparumas, atsparumas hidrolizei praskiestos sieros rūgšties, vandens stabilumo, 500h stovėti iki 120 ℃.Not atsparios koncentruotos sieros rūgšties, koncentruota azoto rūgštimi, ne šarmo tirpalu ir aukštos temperatūros garais.

Penkta, slopina liepsną apgyvendinimo

Poliimidas polimero savarankiškai grūdinimą, rūkymo dažnis yra mažas, didelio vakuumą, dėl to retai; stabilumas aukštoje temperatūroje, didelio vakuumą ir švitinimo, lakios medžiagos mažai; Ugnį sulaikančios laipsnio: V0; LOI > 45

Šeštas, poliimidas naudojamas netoksiškas

Gali būti naudojami indai ir medicinos įrangos gamyba ir gali atlaikyti sterilizacijos tūkstančius kartų, kai poliimido turi geros biologinio suderinamumo. Pvz., kraujo suderinamumo tyrimas dėl ne hemolizinis, citotoksinis aktyvumas vitro eksperimentų, netoksiškas.  tekstas-įtrauka: 0; mso-sąrašas: l0 apie ES išleidžiamus pinigus1 lfo1'> 10. poliimido yra netoksiškas, gali būti naudojami indai ir medicinos įrangos gamyba ir gali atlaikyti tūkstančių kartų dezinfekavimo. Šiuo metu kai kurie poliimido turi gerą biologinį suderinamumą, pvz., kraujo suderinamumo tyrimas dėl ne hemolizinis, citotoksinis aktyvumas vitro eksperimentų, netoksiškas.


 • Įmonės profilis
  SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC". SOLVER POLIIMIDO yra vienas iš Termoplastinė poliamido, aminoplastiko poliimidas, poliamido miltelių, poliimido padėklų, poliimido Skystas, poliamido profilio, poliamido dalelės, poliimido monomero, poliimido putų , Poliamido derva, poliimido danga, poliimido kompozicinės medžiagos, poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas ir pan. Termoplastinė poliamido gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, produktus. SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos....
 • Product Category
 • Susisiekite su mumis
  Address:Kambarys 1401, Peninsula International Mansion, Jiande City, 311600 Zhejiang Province, Kinija
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093