SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO
Products
Hot produktai
Naujienos & žinių

Santrauka iš poliamido

SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO | Updated: Sep 15, 2014

Poliimidas yra viena iš labiausiai išsamią savybės organinių polimerinių medžiagų, aukšta temperatūra 400 ° c, ilgalaikio naudojimo temperatūros diapazonas – nuo - 200-300 DEG C, nėra akivaizdu, lydymosi temperatūra, didelis izoliacijos varža, dielektrinė konstanta 4-103 Hz, dielektrinių nuostolių yra tik 0,004 ~ 0.007, F iki H klasės izoliacinės medžiagos.

PI reiškia didelis pagrindą turinčių acilgliukuronido imino polimerą, kuris priklauso aromatiniai junginiai, yra sudarytas iš dviejų juanių ir du juanių amino rūgšties anhidrido paruošti kondensacijos polimerizacijos būdu. Molekulių grandinės PI yra daug benzeno žiedo, ir imido grupių buvo įtrauktas į benzeno žiedą ir penkių narių heterocikliniai žiedų formavimąsi, standumą, molekulinės grandinės, intermolecular jėgų stiprus, pakavimo tankis yra didelis, MĮ turi nemažai puikių savybių. PI dėl jos struktūra, sudaryta iš dviejų rūgšties anhidridu ir dvi amino yra ne tas pats, efektyvumas taip pat šiek tiek skirtumas.

Poliimidinis savotiškas speciali inžinerinė medžiaga, buvo plačiai naudojamas aviacijos, kosmoso, mikroelektronikos, nanotechnologijos, skystųjų kristalų, atskyrimo membranos, lazerio laukus. Pastaruoju metu, visų šalių mokslinių tyrimų, plėtros ir naudojimo iš poliamido įtrauktas į dvidešimt pirmojo amžiaus perspektyviausias vienas inžinerija plastikai. Poliimidas, nes jo neįvykdyti apgyvendinimo ir sintezė, kaip nuoširdų medžiaga arba kaip funkcinės medžiagos savybes, jos didžiulis taikymo perspektyva buvo puikiai suprato, žinomas kaip "spręsti problemas" ir kad "nėra poliimido neturėtų šiandien mikroelektronikos technologijos".

Poliimidas yra aromatiniai ir heterocikliniai polimero molekulinės struktūros junginių turinčių imido grupės tinklas, anglų poliimidas (PI), gali būti suskirstyti į benzeno PI, tirpsta PI, poliamido imido (PAI) ir polieterio imido (PEI) keturi.

PI yra vienas iš geriausių rūšių karščiui atsparios plastmases aukštoje temperatūroje, kai kurios veislės gali būti ilgai atlaikyti aukštą temperatūra 290 ° c trumpą laiką iki 490 ℃, mechaninių savybių, nuovargis atsparumo, antipireno elektrinių savybių, matmenų stabilumas, geras, lipdiniai susitraukti, šaulių, naftos atsparumą, rūgštis ir organiniai tirpikliai, ne šarmų atsparumas, puikus atsparumas trinčiai, dėvėti efektyvumą.

Termoplastinė poliamido derva (poliamido derva), vadinamas PI) yra termoplastinio inžinerinių plastikų. Tai aukštos temperatūrai atsparios termoplastinės plastikų, su aukštu stiklo perėjimo temperatūrą (243 C Temperatūroje) ir lydymosi temperatūra (334 ℃), šilumos deformacijos temperatūra iki 260 ° c (30 % stiklo pluošto arba anglies pluošto Armuotas laipsnio), gali būti naudojamas ilgą laiką 250 ℃, ir kiti aukštos temperatūros neatidaromais plastikiniais palyginti su ŽVILGTELĖTI, PPS PTFE, pasaulio prekybos organizacija ir kt., naudoti viršutinės ribos temperatūra didesnė negu beveik 50 ℃;

PI derva ne tik šilumos varža, nei kitų aukštos temperatūros neatidaromais plastikiniais yra puikus, ir turi privalumus didelio stiprio, didelio tamprumo modulis, didelis tąsumas ir puikus matmenų stabilumas; PI derva gali išlaikyti didelio stiprumo aukštoje temperatūroje, vis dar jo lenkimo stiprumas po 200 ℃ iki apie 24MPa, 250 ℃ lenkimo atsparumas ir mechaninis atsparumas yra 12 ~ 13MPa; PI derva tvirtumo, gerą dydžio stabilumą, mažas koeficientas linijinio plėtimosi, labai arti metalinių aliuminio medžiagos;

Cheminėms medžiagoms, apskritai, tik koncentruotos sieros rūgšties ištirpinama ar sunaikinti jį, jo atsparumas korozijai ir nikelio plieno cheminės medžiagos yra panašios, ir jų antipirenas, liepsnos sąlygomis išskiria dūmų ir toksinių dujų, kovos spinduliavimo galimybes; PI derva turi gerą kietumas, kintamosios įtampos ir puikus nuovargis atsparumo yra iškiliausių visų plastiko, lydinio medžiagos palyginamumą;

Tribological ypatybes PI dervos su puikus atsparumas stumdomas drabužiai ir fretting drabužiai, puikių rezultatų, ypač siekiant išlaikyti aukštą vilkėti atsparumo ir žemas trinties koeficientas 250 ℃; PI, derva lengvai išstūmimo ir liejimo, puikias apdirbimo kokybės, aukšto efektyvumo lipdiniai.

Be to, PI taip pat yra savarankiškai tepimo, lengvas apdorojimas, izoliacija stabilumo, atsparumas hidrolizei ir kitų puikių rezultatų, kurie yra plačiai naudojami erdvėlaivių, automobilių, elektros ir elektronikos, medicinos ir maisto perdirbimo ir kitų sričių, plėtros ir naudojimo perspektyvas.


 • Įmonės profilis
  SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC". SOLVER POLIIMIDO yra vienas iš Termoplastinė poliamido, aminoplastiko poliimidas, poliamido miltelių, poliimido padėklų, poliimido Skystas, poliamido profilio, poliamido dalelės, poliimido monomero, poliimido putų , Poliamido derva, poliimido danga, poliimido kompozicinės medžiagos, poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas ir pan. Termoplastinė poliamido gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, produktus. SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos....
 • Product Category
 • Susisiekite su mumis
  Address:Kambarys 1401, Peninsula International Mansion, Jiande City, 311600 Zhejiang Province, Kinija
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093