SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO
Products
Hot produktai
Naujienos & žinių

Sintezės būdu iš poliamido

SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO | Updated: Sep 15, 2014

Poliimidas sudaro tetracid Dianhydride ir etilendiamino polimerizacijos, pagrindinis žingsnis method、two žingsnis method、three žingsnių metodas ir dujų fazė nusodinimo metodas sintezę.

(1) Vieno žingsnio metodą. Vienas žingsnis būdas yra Dianhydride ir etilendiamino tiesiogiai polimerizuotas poliimido aukšta virimo temperatūra tirpiklyje monomero ne iš polyamic rūgšties tiesioginės sintezės poli imido. Šio metodo reakcijos sąlygų buvo daug nuosaikesnis nei terminio apdorojimo, svarbiausia yra pasirinkti tinkamą tirpiklį. Išaugus santykinės molekulinės masės polimeras, bandyti pašalinti drėgmę. Paprastai su vandeniu, susidarė azeotropiniu vandeniui pašalinti arba polyamic rūgšties druska izocianato pakeisti diaminas ir generuoja aukštos temperatūros ir aukšto slėgio polymerization.the kontrolės procese Šis metodas dar iki tobulos ir praktiškai žingsnis į priekį.

(2) Dviejų etapų metodą. Dviejų etapų metodas yra su Dianhydride ir etilendiamino gaunamas polyamic rūgšties pirmtakas, tada šildymo ar cheminius metodus, molekulės viduje dėmenų cyclodehydration Poliimidinis formavimo. Chemijos imidization metodas, dehydrating agentas poliamido rūgštis, poliimido cheminių cyclization sukurtas yra daug skirtingų imides. Paruošti poliamido ir poliamido paruošti šildymo būdas, fizikinės ir cheminės savybės skiriasi, ypač isoimide žiedai yra mažas terminis stabilumas ir cheminis reaktyvumas. skirtingų Dehidratorius, įvairių cyclization produkto imgry / isoimide santykis, priežastis gali būti minties taip tautomerinės labai nestabilus. Dviejų etapų procesas yra subrendęs, bet polyamic rūgšties tirpalas nėra stabilus, jis yra labai jautrūs drėgmei, skilimas įvyksta saugykla, Taigi atsirado polyamic rūgštinis alkilinis esteris metodą, poliamido rūgšties sililo esteris metodo tobulinimo metodas. Dar pirmtakas poliimido poliamido esterio, yra santykinai stabilus polimero, kieta arba formoje ilgalaikio saugojimo sprendimas. Didelė santykinė molekulinė masė poliamido esterio paprastai susideda iš aromatinių diacid diesterio acilgliukuronido chlorido, tirpalas polikondensacijos ar kondensato polimerizacijos buvo ruošiamas iš aromatinių diamino. Poliamido esteris šilumos arba imidized Poliimidinis įvyko reakciją katalizuoja organinių bazių, bet mažų molekulių junginys nuo alkoholio ar alfa alkenų, o ne vanduo. Tirpus poliamido esteris tarpinių polyamic rūgštyje tirpių bendro organiniuose tirpikliuose su žema virimo temperatūra, pavyzdžiui dichlormetano, keturių deguonies furano, gali gauti didelės koncentracijos tirpalą, ir gali pakeisti esteris struktūra daro poliamido esteris su skirtingomis savybėmis ir gali būti naudojami rengiant didelio stiprumo ir aukšto modulio medžiagą, yra tipiškas metodas sintezė iš poliamido. Tačiau imidization reakcijos veiklos ir mažas, sudėtingas procesas, didelės gamybos sąnaudomis, tolesniems optimizavimas.

Trijų etapų metodą. Dėl trijų etapų metodas yra polyisoimide gauti poliimido metodą naudojantis. Polyisoimide stabili struktūra, kaip pirmasis poliimido matrica, nes termiškai neišskiria, vandens ir kitos mažos molekulinės medžiagos, lengvai nevienalytė į imido, ir gali padaryti puikių rezultatų iš poliamido. Polyisoimide yra sudarytas iš poliamido rūgšties Dehidratorius, dehidratacija ir cyclization ir į, o vėliau – vaidmenį rūgštimi arba šarmu Izomerizacija katalizatoriai, pavyzdžiui, poliamido, Izomerizacija reakcija lengvai aukštoje temperatūroje. Polyisoimide


 • Įmonės profilis
  SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC". SOLVER POLIIMIDO yra vienas iš Termoplastinė poliamido, aminoplastiko poliimidas, poliamido miltelių, poliimido padėklų, poliimido Skystas, poliamido profilio, poliamido dalelės, poliimido monomero, poliimido putų , Poliamido derva, poliimido danga, poliimido kompozicinės medžiagos, poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas ir pan. Termoplastinė poliamido gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, produktus. SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos....
 • Product Category
 • Susisiekite su mumis
  Address:Kambarys 1401, Peninsula International Mansion, Jiande City, 311600 Zhejiang Province, Kinija
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093