SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO
Products
Hot produktai
Naujienos & žinių

Sintezės būdas iš poliamido

SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO | Updated: Sep 15, 2014

Poliimidas veislės, įvairovę, yra įvairių būdų, sintezę, todėl galima pasirinkti pagal įvairių kintamųjų ryšio taikymas, taip pat sunku turėti kitų polimerų sintezė.

1. poliimido daugiausia sudaro du juanių ir du juanių amino rūgšties anhidrido sintezę, du monomero ir nemažai kitų heterocikliniai polimerams, pvz., polybenzimidazole, polistirolo ir kvailas triazolo, polybenzothiazole, poli kvailas pH ir Polyquinoline monomerai, platų žaliavų šaltinis, sintezę, taip pat lengviau. Du, dvi amino rūgšties anhidrido poliimido įvairių skirtingų kombinacijų gali pasiekti skirtingų veiklos.

2. poliimido gali sudaryti du rūgšties anhidridu ir dvi aminų Poliariniai tirpikliuose, pvz DMF, Vardaslaimutis, NMP arba į / iš žemos temperatūros polikondensacijos sumaišyti tirpiklių metanolio, gauta polyamic rūgštis tirpsta, plėvele arba verpimo pakaitinus iki 300 ° c dehidratacija cyclization į poliamido; taip pat galite pridėti acto rūgšties anhidrido ir tretinis Aminas katalizatoriai poliamido rūgštis yra chemijos dehidratacija, cyclization, gauti poliimido tirpalo ir milteliai. Dvi aminų ir du anhidrido gali taip pat ir aukštos virimo temperatūros tirpiklis, pvz., šildymo fenolio tirpiklis polimerizacijos, a poliamido. Be to, taip pat gali gauti poliimido esteris, keturi iš dviejų juanių ir du Ženminbi juanis amino rūgšties, taip pat gali būti pagamintas iš poliamido rūgštis pirmą kartą į polyisoimide, o tada konvertuota į poliamido. Šie metodai yra patogūs perdirbimui, buvęs vadinamas PMR metodas, gali gauti mažos klampos, didelio kietojo tirpalo, su žemu lydalo klampumą lango procese, metodas yra ypač tinkamas gamybos sudėtinės medžiagos; pastarasis didesnis tirpumas, transformavimo proceso metu neišskiria mažo molekulių junginiai.

3. taip ilgai, kaip du (arba keturis rūgšties anhidridu) kvalifikaciją ir grynumas yra dvi aminų, bet polikondensacijos būdu, yra labai lengva gauti pakankamai didelės molekulinės masės, pridedant vienetas acetanhidridu arba amino vienetas taip pat gali būti labai lengva kontroliuoti molekulinę masę.

4. į dvi dalis (arba keturias rūgšties anhidridu) ir dvi amino kondensatas, kaip ilgai kaip vienodo molinis santykis, terminio apdorojimo, vakuume, gali pagerinti mažos molekulinės masės molekulių pre kietas polimeras kiekis labai, kad jos būtų patogios ir miltelių perdirbimo.

5. lengvai, galų gale, tinklas arba tinklas į reakcijos grupės į formą aktyvaus Tetrafluoretileno, todėl aminoplastiko poliimidai.

6. naudodami poliimido karboksilo, esterinimo, druska, gauti šviesai grupėms arba ilgai grandinės alkilo amphiphilic polimero, gali gauti bronzos arba ruošiant LB filmas.

7. sintezė iš poliamido paprastai negamina druska druska, izoliacinės medžiagos paruošimas yra ypač naudinga.

soNorFifth, antipireno apgyvendinimo

Poliimidas polimero savarankiškai grūdinimą, rūkymo dažnis yra mažas, didelio vakuumą, dėl to retai; stabilumas aukštoje temperatūroje, didelio vakuumą ir švitinimo, lakios medžiagos mažai; Ugnį sulaikančios įvertinimas:

Šeštas, poliimidas naudojamas netoksiškas

Gali būti naudojami indai ir medicinos įrangos gamyba ir gali atlaikyti sterilizacijos tūkstančius kartų, kai poliimido turi geros biologinio suderinamumo. Pvz., kraujo suderinamumo tyrimas dėl ne hemolizinis, citotoksinis aktyvumas vitro eksperimentų, netoksiškas. stilius = tekstas-įtrauka: 0; mso-sąrašas: l0 apie ES išleidžiamus pinigus1 lfo1'10. Poliimidas yra netoksiškas, gali būti naudojami indai ir medicinos įrangos gamyba ir gali atlaikyti tūkstančių kartų dezinfekcija. Šiuo metu kai kurie poliimido turi gerą biologinį suderinamumą, pvz., kraujo suderinamumo tyrimas dėl ne hemolizinis, citotoksinis aktyvumas vitro eksperimentų, netoksiškas.


Pora: Įvadas iš poliamido

Kitas: ne

 • Įmonės profilis
  SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC". SOLVER POLIIMIDO yra vienas iš Termoplastinė poliamido, aminoplastiko poliimidas, poliamido miltelių, poliimido padėklų, poliimido Skystas, poliamido profilio, poliamido dalelės, poliimido monomero, poliimido putų , Poliamido derva, poliimido danga, poliimido kompozicinės medžiagos, poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas ir pan. Termoplastinė poliamido gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, produktus. SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos....
 • Product Category
 • Susisiekite su mumis
  Address:Kambarys 1401, Peninsula International Mansion, Jiande City, 311600 Zhejiang Province, Kinija
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093