SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO
Products
Hot produktai
Naujienos & žinių

Naudojimas iš poliamido

SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO | Updated: Sep 15, 2014

Poliimidas struktūrą ir unikalius veiklos rezultatus, kuris yra plačiai naudojamas aviacijos, aviacijos, elektronikos, mašinų, chemijos, elektronikos ir kitų aukštųjų technologijų srityje jos.

(1) filmas, tai viena iš pirmųjų naudojimo iš poliamido, daugiausia skirtą pakavimo medžiagos variklio lizdą statybos darbo aplinką ir kabelio izoliacija. Be to, skaidrūs poliimido gali padaryti saulės grindų minkšta. Plonų plėvelių produktai iš esmės yra DuPont Kahton, Ube Upilex serija ir Kaneka Apical.at Harbin motorų gamyklą, naudojant poliimido Changchun taikomosios chemijos instituto branduolinių povandeninių laivų izoliacijos sandarinimo rankovės su švino, izoliacija, lizdas pleišto gamybai.

(2) sudėtinė medžiaga, jis yra vienas iš labiausiai aukštos temperatūros konstrukcinėse medžiagose, kosmoso ir raketų komponentai plačiai naudojami Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Vidaus daugiausia vartojamas mechaninių dalių šilumos varža, didelio stiprumo, pvz., automobilio šilumos mainų elementas, karbiuratorius dangtelis ir vožtuvo dangčio, priemonės ir t.t... Shenyang dujų kompresorių gamyklos poliimido medžiagomis, Changchun taikomosios chemijos institutas teikia, laivo kompresorių Stūmokliniai žiedas ir vožtuvų plokštės, naudoti, geros būklės.

(3) dažų, poliimidas naudojamas kaip dangos medžiaga daugiausiai naudojama kaip izoliacijos dažai, ypač aukštoje temperatūroje dangos arba elektromagnetinių vielos. Šiuo metu ekstruzijos ruošimas Termoplastinė poliamido aromatinių izoliuotas magnetas viela, su aukštos kokybės, didelio efektyvumo, nebrangiai poveikis. Elektromagnetinio vielos, išskyrus tuos atvejus, gali būti naudojamas elektros ir elektronikos pramonėje, tikimasi, erdvėlaivių ir atominės energijos taikymas versle.

(4) pluošto, anksčiau, specialių inžinerinių plastiku, tik žvilgtelėti (PEEK) pluošto gamyba gali pasiekti industrializacijos lygį, o dabar aromatinių Termoplastinė poliamido derva ekstruzijos metodu naudojimas taip pat gali gaminti pluošto sklandžiai. Tamprumo modulis pluošto po anglies pluošto, gali turėti spinduliuotės šaltinis ir koroziją aplinkoje taikymo aukštos temperatūros, aukštos temperatūros terpės, kaip filtravimo medžiaga ir radioaktyviųjų medžiagų ir kulka įrodymas, ugniai atsparios medžiagos.

(5) atskyrimo membraną, membrana medžiaga idealiai visų pirma turėtų būti didelis oro pralaidumas ir geras permselectivity, antra taip pat turėtų būti didelis stiprumas, atsparumas korozijai ir kitomis savybėmis. Poliamido ir jo dariniai turi šias savybes, todėl gali būti plačiai naudojamas dujų atskyrimo membranos. Jis gali būti naudojamas įvairių dujų, pvz., vandenilio / azoto atskyrimas, azoto / deguonies, anglies dioksido ir azoto arba metanas, pašalinant drėgmę iš oro, pašarų angliavandenilių dujų ir alkoholio, taip pat gali būti naudojamas kaip pervaporation membrana ir ultrafiltracijos membranos. Be to, kadangi organinių tirpiklių atsparūs vaidina ypač svarbų vaidmenį organinių skysčių ir dujų atskyrimas ir poliamido pasipriešinimo.

(6) taikant mikroelektronikos prietaiso, nes poliimido išskirtinis aukštos temperatūros atsparumas, dielektrinių ir puikus kovos spinduliavimo efektyvumo, todėl, kaip funkcinės medžiagos, mikroelektronikos pramonėje, be kita ko, buvo plačiai naudojami didelio masto ir itin didelio masto integriniu grandynu. Jis gali būti naudojamas kaip dielektrinė sluoksnis po sluoksnio izoliacija; kaip buferinis sluoksnis gali sumažinti stresą, pagerinti norma, gatavi gaminiai; Kaip apsauginis sluoksnis gali sumažinti aplinką ypač ray įrenginio poveikį, bet ir pasižymi ekranavimo efektas yra dalelių, sumažinimo ar panaikinimo minkštas klaida įrenginių. Kaip tuo atveju, kai pasyvus filmas yra padengtas sudėtinių dalių 50 ~ 100 μ m danga, kuri gali padėti išvengti minkštųjų klaidų sekimo urano ir torio skleidžiamos radiacijos sukeltas atminties. Mikroelektronikos ηtaisus, padengtos poliamido sluoksnio efektyviai blokuoti perdavimo elektronų įrenginius, siekiant išvengti korozijos, atsparus drėgmei gebėjimas padidinti įrenginio. Danga ant paviršiaus poliimido lustas buferiniu sluoksniu, tai gali efektyviai apsaugoti nuo dėl šiluminio įtempio poveikio sprogus. Be to, poliimido plėtros linijos koeficientą ir vario yra panašios, ir vario folija kompozicinės sukibimo stiprios, lanksčios spausdintinės plokštės gali būti naudojamas.

(7) orientacija skystųjų kristalų ekrano išdėstymas agento, įvairios skystųjų kristalų ekranas yra dviejų dalių, padengtas skystųjų kristalų alsuoja laidus sluoksnis tarp stiklo, stiklas yra padengtas vidinis paviršius derinti sluoksnio, tai vaidmenį optinės ir elektrinės charakteristikos skystųjų kristalų molekulės suderinti siekiant gauti į optimalų , metodą formuojant derinimą sluoksnio stiklo paviršius padengtas polimero sluoksniu, ir tada naudoti audiniu, kad yra tam tikros krypties trinties, polimero paviršiaus anisotropy. Skystųjų kristalų molekulės su polimero paviršiaus sąveikos ir orientacijos kryptį, trinties. Poliimidas, terminis stabilumas, orientacijos stabilumo, sukibimo, Dielektrinės apgyvendinimo yra pranašesnis už kitas medžiagas, dauguma gamintojų naudoja poliimido kaip skystųjų kristalų derinimą, be to pasiekti reikia submeniu kampą ir gerai išlyginti, kambario temperatūros saugojimo laikotarpį iš žinomų funkcijų yra daugiau nei vieneri metai.

(8) specialių inžinerinių plastikų, nes poliamido su puikių savybių aukštos temperatūros atsparumo, stiprumo, atsparumo dilimui, ir buvo naudojamas didelis variklio, atominės elektrinės augalų, tekstilės mašinos, didelės spartos pakavimo įranga, oro kompresorius, automobilių stabdžių, pavarų guolis (arba apsaugos rėmai), kopijavimo aparato, kaip Atsparumas aukštai temperatūrai, savęs tepimo, sandarinimo ir atsparus nusidėvėjimui dalių ir tt...

(9) kiti naudoja, poliamido naudojamos fotorezistui, rezoliucija gali siekti submeniu mikronų. Pigmentas ar dažų spalvų filtrų bangai, gali labai supaprastinti apdorojimo procedūros. Poliimidas, kurių sudėtyje yra fluoro komunikacijos fotoatsakas yra skaidri, gali būti naudojamas kaip pasyvus ar aktyvus waveguide medžiagą, optinis perjungimas medžiagos ir kt... Be to, šviesai poliimido yra natūra, gali būti tiesioginės litografijos bauda modelio šilumos varža, cheminis stabilumas ir elektros izoliacinės savybės medžiagomis. Poliimidas naudojamas kaip aukštos temperatūros atsparios izoliacinės medžiagos, naudojamas kaip aukštos temperatūros struktūros klijai, naudojami pagal aukštos ir žemos temperatūros aliuminio lydinių, titano lydinio, nerūdijančio plieno, keramikos Atsparumas aukštai temperatūrai, spinduliuotės ir kitų aspektų obligacijos.

 • Įmonės profilis
  SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC". SOLVER POLIIMIDO yra vienas iš Termoplastinė poliamido, aminoplastiko poliimidas, poliamido miltelių, poliimido padėklų, poliimido Skystas, poliamido profilio, poliamido dalelės, poliimido monomero, poliimido putų , Poliamido derva, poliimido danga, poliimido kompozicinės medžiagos, poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas ir pan. Termoplastinė poliamido gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, produktus. SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos....
 • Product Category
 • Susisiekite su mumis
  Address:Kambarys 1401, Peninsula International Mansion, Jiande City, 311600 Zhejiang Province, Kinija
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093