SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO
Produktai
Hot produktai

SolverPI danga

SolverPI danga

Produkto pavadinimas: Termoplastinių aukštos temperatūros poliimido Coating.Item No.: SolverPI danga 1001.High temperatūros poliimido danga SolverPI dangos 1001 yra polimerinės dangos su aukštos temperatūros atsparus, stabilus chemines savybes ir puikių dielektrinių savybių.

ProductName:ThermoplasticHighTemperaturePolyimideCoating

ItemNo.:SolverPI-Coating1001

Aukštos temperatūros poliimido danga SolverPI dangos 1001 yra polimerinės dangos su aukštos temperatūros atsparus, stabilus chemines savybes ir puikių dielektrinių savybių. Dėl puikių fizinių ir cheminių rezultatų, jis dažnai naudojamas kaip didelio masto integrinio grandyno laidų sluoksnių izoliacijos, metalinių paviršių padengimas, paviršiaus pasyvavimas sluoksnis, ir t. t. ekranavimo medžiagos, jonω implantavimas. Jis yra plačiai naudojamas chemijos pramonėje, navigacijos, aeronautikos, aviacijos ir mikroelektronikos srityje. Ji turi aukštos temperatūros atsparios, mažai atsparus temperatūros poveikiui, atsparūs radiacinės, cheminės korozijos, mažai drėgmės absorbcijos rodikliu, hidrolizės atsparumą, puikias izoliacines savybes ir geras oksidacijai, gaisro prevencija noncombustible, netoksiškas, aplinkos apsaugos, gerą sukibimą, lankstumo, didelis kietumas, atsparumas smūgiams ir prabangus, apibėgti atsparumo dažų plėvelės poliravimas ir t.t. charakteristikos.

Naudojimas:Taikomas metalo, kuris yra sunku pridėti (nerūdijančio plieno, aliuminio, vario, titano danga ant magnio lydinių, chromo danga)

Performanceindicators:

Sąlygos

Guideposts

Išvaizda

gelsvai ruda

Solidcontent

25

Tankisg/cm³

1,29 g/cm3-1,60 g/cm3

VISCOSITY(MPa.s)

945-1500

Dilatationcoefficient23-200℃),(105/℃

3.5-5.5

FrictioncoefficientPV = 0.33MPa·m / s

0.01-0.02

Wearvolume(mm3/ cn.m)

1.0-3.0

Dielectricconstant(1KHz)

3.0-3.5

Surfaceresistance(Ω)

1015-1016

VolumeresistanceΩ·m

109-1014

Applicabletemperature

-260-400

Thermaldecomposition

≥580

Saltsprayresistance

≥1500000

Sukibimo

≥80

Rūgšties atsparumo

Resistanttohydrochloricacid, thinsulfuricacid, hydrofluoricacid ir t.t.

Aalkaliresistance

Thecoldresistanceoflowconcentrationofalkaliliquor

Agingresistance

≥1500000

Otheritems

Resistancetoorganicsolventsandvariousoils

Theconstructiontechnology:

1. taikant technologiją: dažyti teptuku ar maišykite ir po purškimo, ritinio cinkavimo metodų pvz. danga ant metalinio pagrindo paviršius, dangos storis gali būti nustatyti pagal realius poreikius (danga gali būti pagal faktinę padėtį, naudojant formamido tirpiklio praskiedimo, po danga turi maišyti statybose skiesti) po džiovinimo apie 20 minučių, dangos pagrindo medžiagos, karštu pūtimu viryklė 80 ° c/h greičiu , 120℃/h、160℃/h、280℃/h temperatūra programuojama sūdymo, kontroliuoti šildymo norma 2 ° c / min, leiskite jam atvėsti iki kambario temperatūros natūraliai po kietėjimo, danga turi būti baigtas per savaitę, jei išpakuojamas.

2. baziniu prašymą: metalo paviršius turi būti poliruotas ar paveikti sukibimo stiprumas, spręsti senas metalo paviršiaus švarus. Padengtas metalo paviršiaus turėtų išlaikyti sausas, švarus, stiprus ir sklandžiai, statybos temperatūra yra 10 ° c iki 35 ° c.

3.note: statybos metu, poliamido danga turėtų vengti drėgmės, Venkite dulkių ir negali būti naudojamas su kitais tirpikliais, dažų, statybos aikštelėje turi būti gerai vėdinama. Danga, kuri buvo opeded reikia kuo skubiau baigtas neatidarytas danga ilgalaikio išsaugojimo žemiau 15 ° c, dėmesį moistureproof, nuolat vėdinami. Vengti kontakto su oda, ilgas galiojimo laikas, kai naudojant tirpiklis nėra toksiškos, degios, lakių organinių medžiagų, kada gali būti atlikti pagal bendrą metodą dažų.


UVCuringprocess

1 būdas: Purškimo paviršiaus UV šviesoje žemiau 200 mm atstumu, maždaug 30 min, vertikalus švitinimo iš esmės yra dangos paviršius nėra klijų ranka, t. y. į džiovinimo baigtas. Jei dangos paviršius yra didesnis, jis turi judėti kietėjimo procesas uv lempos ar purškimo paviršiaus.

2 metodas: Pirmą kartą įdėti dangos paviršiaus po uv lempa 300 mm už vertikalios švitinimo atstumas apie 10 minučių, tada purkšti po uv kaitinimo paviršiaus vertikali švitinimo apie 10 min, 200 mm atstumu ir vėl danga ant paviršiaus uv šviesoje 100 mm už vertikalios švitinimo atstumas apie 10 minučių ,. Iš esmės, kai purškimo paviršius nėra klijų rankas, tai yra būtent visiškai išgydyti. Panašiai, jei dangos paviršius yra didesnis, jis turi perkelti brandinimą uv lempa arba purkšti paviršiaus.

(Pastaba: Šis metodas yra nuoroda 2 galios kw uv lempa, faktinis procese galima koreguoti pagal dydį uv lempos galia tinkamą uv lempa ir atstumas tarp dangos paviršius ir švitinimo metu.)
Hot Tags: SolverPI danga, poliamido danga
Susiję produktai
 • Įmonės profilis
  SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC". SOLVER POLIIMIDO yra vienas iš Termoplastinė poliamido, aminoplastiko poliimidas, poliamido miltelių, poliimido padėklų, poliimido Skystas, poliamido profilio, poliamido dalelės, poliimido monomero, poliimido putų , Poliamido derva, poliimido danga, poliimido kompozicinės medžiagos, poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas ir pan. Termoplastinė poliamido gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, produktus. SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos....
 • Product Category
 • Susisiekite su mumis
  Address:Kambarys 1401, Peninsula International Mansion, Jiande City, 311600 Zhejiang Province, Kinija
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093