SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO
Produktai
Hot produktai

Poliamido derva sudėtinis 15PTFE

Poliamido derva sudėtinis 15PTFE

Produkto pavadinimas: Poliamido derva kompozicinės 15 % PTFE. Prekės Nr.: SolverPI-kompozitas 15 PTFE. SolverPI dervos 6001 gali būti dėjo orlaivių, aviacijos, automobilių, biuro įranga, elektros ir electriconic įrangos, sciencific priemonę, mašinų gamybos įranga ir t.t.

Produkto pavadinimas: poliamido derva kompozicinės 15 % PTFE

Prekės Nr.: SolverPIkompozicinių 15 PTFE


SolverPI dervos 6001 galima dėjo orlaivių, aviacijos, automobilių, biuro įranga, elektros ir electriconic įrangos, sciencific priemonę, mašinų gamybos įranga ir taip toliau. Kad poliimido tinka taikymas aplinkoje, kuris gali būti temperatūros atsparus, sandarų, matmenų stabilumo, deformacija be kaulų lūžių, pvz., seeling žiedas, atraminę poveržlę, stumdomas guolis, dulkių siurblio mentėmis, vožtuvo lizdo, pavarų ir t.t..

PSolverPIderva 6001 ure

100 % grynas poliamido derva gali būti pelėsių presavimo, liejimo, ekstruzijos lipdiniai. 100 % grynas poliamido derva neįvykdyti pranašumų poliimido serija, pvz., didžiausias mechaninių savybių, geriausias elektros ir šilumos izoliacines savybes, aukštos tempeature drabužiai-resist(high PV value) puikus dimention stabilumo.


Produktai daugiausia naudojami: aplinka, kurioje yra griežti reikalavimai mechaninių savybių, grynumo, inslation, šilumos inslation, trinties koeficientas. Tipiniai naudojimo būdai yra vavle sėdynės, šiluminės izoliacijos danga, plazmos suvirinimo pistoletai, turbinos žiedas, laiko krumpliaračio įtempiklis, turint laikiklis, spausdintuvo popieriaus išjungus saugiklis, pertrauka blokų, jutimo lokatorių ir t.t..


Sudėtinį SolverPI-derva 6001

Sudėtiniam produktui SolverPI-derva 6001 ir PTFE: The gaminys kompresinio liejimo suformavo su PTFE įtraukė į poliamido derva, kurios gali pagerinti gaminio atsparumas, geriau stabilus dimention 15 %.


Tipines programas įtraukiant aukštos temperatūros plombos, parama žiedas, žiedas, orientuota nešioti žiedą, atsparūs karščiui kompresorius priston žiedas, atsparūs karščiui pavarų (pavarų siurblys ir kopijavimo aparatas gali jį naudoti).Hot Tags: SolverPI Composite 15PTFE, sudėtinių medžiagų
Susiję produktai
 • Įmonės profilis
  SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC". SOLVER POLIIMIDO yra vienas iš Termoplastinė poliamido, aminoplastiko poliimidas, poliamido miltelių, poliimido padėklų, poliimido Skystas, poliamido profilio, poliamido dalelės, poliimido monomero, poliimido putų , Poliamido derva, poliimido danga, poliimido kompozicinės medžiagos, poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas ir pan. Termoplastinė poliamido gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, produktus. SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos....
 • Product Category
 • Susisiekite su mumis
  Address:Kambarys 1401, Peninsula International Mansion, Jiande City, 311600 Zhejiang Province, Kinija
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093