SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO
Produktai
Hot produktai

SolverPI-derva 7002

SolverPI-derva 7002

Produkto pavadinimas: Poliamido derva Prekės Nr.: SolverPI-derva 7002 SolverPI dervos 7002 poliamido derva yra viena iš pažangių kompozicinės matricos derva veislių, plačiai naudojamas gaminant aukštos perfor

Produkto pavadinimas:Poliamido derva

Prekės Nr.:SolverPI-derva 7002

SolverPI dervos 7002 poliamido derva yra viena iš pažangių kompozicinės matricos derva veislių, plačiai naudojamas gaminant aukštos kokybės kompozicinės medžiagos, jis gali pakeisti Kerimid601 poliamido derva. Daugiausia naudojami (deimanto, kubinis boro nitrido) šlifavimo ratų ir trinties medžiagų rišiklis ir ugniai atsparios formuoti produkto matricos derva turi puikias šilumos varža ir mechaninių savybių, bet taip pat tinka didelio atsparumo (mažo) temperatūros kieto savarankiškai rengti sutepti mechaninių dalių. Galima organiniame tirpiklyje (DMF ir kt.) buvo likviduotas parengti dervos tirpalas yra tam tikrų kietųjų medžiagų kiekis, skaidulų (stiklo pluošto, anglies pluošto ir kt.) ruošimas Armuotas lakΉtai, dėl aukštos temperatūros dervos kompozicinių medžiagų plačiai taikomas.

Savybės

Didelis stiklėjimo temperatūra ir terminis stabilumas;

Puikias mechanines ir elektrines savybes ir mechaninės savybės;

Geram stabilumui.

Produkto naudojimo

Po vienodai sumaišyti su įvairiais milteliais, tam tikromis sąlygomis lipdiniai.

Santuokos su organiniais tirpikliais (DMF ir kt.), pagaminti iš tam tikrų kietųjų dalelių, apie Armuotas skaidulų (stiklo pluošto, anglies pluošto ir kt.) ruošimas prepregams, dervos tirpalas laminatai naudojimui.

Atliekamas su organiniame tirpiklyje (DMF ir kt.) buvo likviduota derva tirpalui paruošti tam tikrų kietųjų medžiagų, pagal poreikį skiriasi proporcijos epoksidinės dervos mišiniai gali būti paruoštos įvairių karščiui atsparios klasės naujų Epoksidinių dervų sistema patenkinti įvairių kompozicinių medžiagų ir elektros izoliacinės medžiagos epoksidinės dervos šilumos varžos reikalavimus.

SUPERHARD abrazyvo presavimo procese

1. gaminys naudoja thermoforming, presavimo temperatūra: 220 ~ 230 . Spaudžiant slėgis: 15 ~ 25MPa. Kartą paspaudus su gaminio storio gali būti. Konkretūs parametrai išvardyti toliau:

Storis(mm)

10

20

25

25

Paspaudus time(min)

40

50

90

100

2. antrinės kietėjimo temperatūros kreivė: orkaitės temperatūra 200prieš laisvės; Inkubuojama už 1 valandą buvo padidinta iki 200; inkubuojamas 1 valandą, tada sušildyti iki 220; tada sušildyti iki 230-240inkubuojamos 4-5 valandas; galutinis ir t. t. kai orkaitės temperatūra nukrenta žemiau 100pašalinti produktai.

Kokybės indeksas

Eksterjeras

Lydymosi temperatūra

detalumo

takumas

Gelis laiko

Šviesiai geltonos spalvos milteliai

80-100

200-1000 h

8-20mm

100-600 s

Hot Tags:
Susiję produktai
 • Įmonės profilis
  SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC". SOLVER POLIIMIDO yra vienas iš Termoplastinė poliamido, aminoplastiko poliimidas, poliamido miltelių, poliimido padėklų, poliimido Skystas, poliamido profilio, poliamido dalelės, poliimido monomero, poliimido putų , Poliamido derva, poliimido danga, poliimido kompozicinės medžiagos, poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas ir pan. Termoplastinė poliamido gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, produktus. SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos....
 • Product Category
 • Susisiekite su mumis
  Address:Kambarys 1401, Peninsula International Mansion, Jiande City, 311600 Zhejiang Province, Kinija
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093