SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO
Produktai
Hot produktai

SolverPI-derva 7005

SolverPI-derva 7005

Produkto pavadinimas: Poliamido derva Prekės Nr.: SolverPI-derva 7005 SolverPI dervos 7005 poliamido derva yra pažangios sudėtinės matricos derva daugiausia naudojamas kaip aukštos temperatūros Frikcinė medžiaga, litų

Produkto pavadinimas:Poliamido derva

Prekės Nr.:SolverPI-derva 7005

SolverPI dervos 7005 poliamido derva yra pažangios sudėtinės matricos derva daugiausiai naudojama kaip aukštos temperatūros frikcinės medžiagos litų produkto ir matricos derva yra puikus atsparumas karščiui ir mechaninės savybės, geras suderinamumas su įvairiais užpildais, gerą lankstumą. Taip pat tinka didelio atsparumo (mažo) temperatūros kieto savitepės mechaninių dalių paruošimas. Organiniu tirpikliu (acetonas) ištirps, skaidulų (stiklo pluošto, anglies pluošto ir kt.), sustiprintas lakΉtai, plačiai naudojami aukštos temperatūros dervos paruošimas pagal kompozicinių medžiagų. Kaip kaitrai atsparaus Epoksidinių dervų modifikatorius, skirtingomis sąlygomis santykis gali būti parengti įvairių karščiui atsparios klasės naujų Epoksidinių dervų sistema susitikti įvairių sričių epoksidinės dervos šilumos varžos reikalavimus.

SolverPI dervos 7005 yra pagrįstas bismaleimide pagrindu poliamido derva sistema, jo cheminė sudėtis nėra Deividas ir kitų sudedamųjų dalių, pagal aplinkos apsaugos reikalavimus.

Savybės

Didelis stiklėjimo temperatūra ir terminis stabilumas;

Puikias mechanines ir elektrines savybes ir mechaninės savybės;

Geras žemos temperatūros stabilumą laikant.

Produkto naudojimo

Po vienodai sumaišyti su įvairiais milteliais, tam tikromis sąlygomis lipdiniai.

Buvo ištirpinta acetonu ir kitais organiniais tirpikliais, dervos tirpalas, pagamintas iš tam tikrų kietųjų medžiagų, skaidulų (stiklo pluošto, anglies pluošto ir kt.), sustiprintas prepregams, laminatai naudoti ruošiant.

Skysta derva, ištirpinta organiniame tirpiklyje kaip acetonas, padarė tam tikrų kietųjų medžiagų, pagal poreikį įvairių proporcijų epoksidinės dervos mišiniai gali būti paruoštos įvairių karščiui atsparios klasės naujų Epoksidinių dervų sistema, susipažinti su įvairių sričių, ypač lauko yra elektros izoliacijos epoksidinės dervos medžiagų terminio atsparumo reikalavimus.

Kietėjimo procesas (nuoroda)

180/ 2 h + 200/ 2 h + 230/ 4-6h

Kokybės indeksas

Eksterjeras

Lydymosi temperatūra

detalumo

takumas

Gelis laiko

Šviesiai geltonos spalvos milteliai

70-90

150h

15-25mm

160-250s

Hot Tags: SolverPI-derva 7005, poliamido derva
Susiję produktai
 • Įmonės profilis
  SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC". SOLVER POLIIMIDO yra vienas iš Termoplastinė poliamido, aminoplastiko poliimidas, poliamido miltelių, poliimido padėklų, poliimido Skystas, poliamido profilio, poliamido dalelės, poliimido monomero, poliimido putų , Poliamido derva, poliimido danga, poliimido kompozicinės medžiagos, poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas ir pan. Termoplastinė poliamido gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, produktus. SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos....
 • Product Category
 • Susisiekite su mumis
  Address:Kambarys 1401, Peninsula International Mansion, Jiande City, 311600 Zhejiang Province, Kinija
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093