SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO
Produktai
Hot produktai

SolverPI-derva 7051

SolverPI-derva 7051

Produkto pavadinimas: Poliamido derva Prekės Nr.: SolverPI-derva 7051 SolverPI dervos 7051 yra pažangios sudėtinės matricos dervos yra plačiai naudojamas gaminant aukštos kokybės kompozicinės medžiagos

Produkto pavadinimas:Poliamido derva

Prekės Nr.:SolverPI-derva 7051

SolverPI dervos 7051 yra pažangios sudėtinės matricos dervos yra plačiai naudojamas gaminti aukštos kokybės kompozicinės medžiagos, ypač tinka aukštoje temperatūroje ir aukštoje temperatūroje vario plakiruoti laminatai ir kita apdirbamoji pramonė, ji gali pakeisti Kerimid701A poliamido derva.

SolverPI dervos 7051 yra pagrįstas bismaleimide pagrindu poliamido derva sistema, jo cheminė sudėtis nėra Deividas ir kitų sudedamųjų dalių, pagal aplinkos apsaugos reikalavimus.

Savybės

lDidelis stiklėjimo temperatūra ir terminis stabilumas;

lPuikus tirpiklis atsparumas;

lMažas koeficientas šiluminio plėtimosi (CTE, T-ašis);

lDidelis atsparumas nusilupimui vario koncentracija;

lGeram stabilumui.

Produkto naudojimo

Atsižvelgiant į skiedimo kietosios medžiagos turinio reikalavimų, gali būti naudojamas acetonas ir kitų organinių tirpiklių. CCL kai ruošiamas iš grynos dervos vartojimas ne mažiau kaip 80praskiesti tirpikliu sausųjų medžiagų kiekis yra 40 – 65 % naudojimo sąlyga. Kada bromintų epoksidine derva paruošti KKM suderinamumo su papildoma suma bromintų epoksidine derva yra grynas 20 % arba mažiau, ir pridedant atitinkamą kiekį neorganinė antipirenų Al (OH) 3, ne mažiau kaip 80būklė su tirpikliu skiedžiamas iki sausųjų medžiagų, gali būti naudojamas kiekis 40 – 65 %, sustiprinti pluoštų (stiklo pluošto, anglies pluošto ir kt.) naudojimas paruošti lakΉtai skyrių laminatas naudoti.

Utimately pasiekti efektyvumo indeksas

Stiklėjimo temperatūra (Tg) 250

Liepsnos stabdymas (UL-94) HB / VI / VO

Varinė folija skusti stiprumo (ibs /)7

Mechaninių savybių, terminis stabilumas ir elektrinių savybių galima palyginti su Kerimid701A.

Kokybės indeksas

Eksterjeras

Kietųjų medžiagų kiekis

Gelis laiko (171)

Rausvai rudos spalvos klampus skystis

40-80%

200-600s

Hot Tags: SolverPI-derva 7051, poliamido derva
Susiję produktai
 • Įmonės profilis
  SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC". SOLVER POLIIMIDO yra vienas iš Termoplastinė poliamido, aminoplastiko poliimidas, poliamido miltelių, poliimido padėklų, poliimido Skystas, poliamido profilio, poliamido dalelės, poliimido monomero, poliimido putų , Poliamido derva, poliimido danga, poliimido kompozicinės medžiagos, poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas ir pan. Termoplastinė poliamido gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, produktus. SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos....
 • Product Category
 • Susisiekite su mumis
  Address:Kambarys 1401, Peninsula International Mansion, Jiande City, 311600 Zhejiang Province, Kinija
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093