SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO
Produktai
Hot produktai

SolverPI-derva 705R

SolverPI-derva 705R

Produkto pavadinimas: Poliamido derva Prekės Nr.: SolverPI-derva 705R SolverPI-derva 705R poliamido derva yra pažangios sudėtinės matricos derva, daugiausia naudojamas gaminant aukštos kokybės kompozicinės

Produkto pavadinimas:Poliamido derva

Prekės Nr.:SolverPI-derva 705R

SolverPI-derva 705R poliamido derva yra pažangios sudėtinės matricos derva, daugiausia naudojamas gaminant aukštos kokybės kompozicinės medžiagos išlydyti panardinamas į aukštos temperatūros dervos pagrindu kompozicinių medžiagų turi platų programų.

SolverPI-derva 705R remiantis bismaleimide pagrindu poliamido derva sistema, jo cheminė sudėtis nėra Deividas ir kitų sudedamųjų dalių, pagal aplinkos apsaugos reikalavimus.

Savybės

lDidelis stiklėjimo temperatūra ir terminis stabilumas;

lPuikias mechanines ir elektrines savybes ir mechaninės savybės;

lGeras lydalo srauto savybės;

lGeram stabilumui.

Produkto naudojimo

Pagal šildymo (80-100) valstybės sustiprinimo skaidulų išlydyti panirimas, ir tada į lakΉtai gelio laiko reikalavimus, toliau prepolymer 120-150sąlyga.

Naudojami kaip kaitrai atsparaus epoksidinės dervos modifikatorius, išlydyto valstybė ir epoksidinės dervos maišyti įvairių proporcijų, gali būti paruoštos įvairių karščiui atsparios klasės naujas epoksidinės dervos sistemos reikalavimus įvairių sričių atsparus epoksidinės dervos šiluminė varža.

Kokybės indeksas

Eksterjeras

Gelis laiko (171)

Gelsvos spalvos pasta

300-600S

Hot Tags: SolverPI-dervos 705R, poliamido derva
Susiję produktai
 • Įmonės profilis
  SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC". SOLVER POLIIMIDO yra vienas iš Termoplastinė poliamido, aminoplastiko poliimidas, poliamido miltelių, poliimido padėklų, poliimido Skystas, poliamido profilio, poliamido dalelės, poliimido monomero, poliimido putų , Poliamido derva, poliimido danga, poliimido kompozicinės medžiagos, poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas ir pan. Termoplastinė poliamido gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, produktus. SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos....
 • Product Category
 • Susisiekite su mumis
  Address:Kambarys 1401, Peninsula International Mansion, Jiande City, 311600 Zhejiang Province, Kinija
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093