SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO
Produktai
Hot produktai

SolverPI-derva 70SY2

SolverPI-derva 70SY2

Produkto pavadinimas: Poliamido derva Prekės Nr.: SolverPI-derva 70SY2 SolverPI-derva 70SY2 yra aukštos kokybės IC paketą substratas naudojamas modifikuotas fosforo poliimido dervos, BT dervų sistema gali pakeisti.

Produkto pavadinimas: Poliamido derva

Prekės Nr.: SolverPI-derva 70SY2

SolverPI-derva 70SY2 yra aukštos kokybės IC paketą substratas naudojamas modifikuotas fosforo poliimido dervos, BT dervų sistema gali pakeisti.

SolverPI-derva 70SY2 remiantis bismaleimide pagrindu poliimido vertybių sistema, kita cheminė sudėtis nėra Deividas ir kitų sudedamųjų dalių, pagal aplinkos apsaugos reikalavimus.

Funkcijos:

l didelis stiklo perėjimo temperatūros ir šilumos stabilumą;

l puikus tirpiklis atsparumas;

l žemas koeficientu šiluminio plėtimosi (CTE, T-ašis);

l didelis vario atsparumas nusilupimui stiprumo, geram stabilumui;

Kokybės indeksas:

l išvaizda: rausvai rudos spalvos skystis;

l kietųjų medžiagų kiekis: 50-70 %;

l gelis laiko (171 ): 200-600 SEK;

KKM veiklos rodikliai

l stiklėjimo temperatūra (Tg): 200 ;

l liepsnos stabdymas (UL-94): VO;

l vario folija šveitimas stiprumo (ibs / be): 7;

Hot Tags: SolverPI dervos 70SY2, poliamido derva
Susiję produktai
 • Įmonės profilis
  SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC". SOLVER POLIIMIDO yra vienas iš Termoplastinė poliamido, aminoplastiko poliimidas, poliamido miltelių, poliimido padėklų, poliimido Skystas, poliamido profilio, poliamido dalelės, poliimido monomero, poliimido putų , Poliamido derva, poliimido danga, poliimido kompozicinės medžiagos, poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas ir pan. Termoplastinė poliamido gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, produktus. SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos....
 • Product Category
 • Susisiekite su mumis
  Address:Kambarys 1401, Peninsula International Mansion, Jiande City, 311600 Zhejiang Province, Kinija
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093