SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO
Produktai
Hot produktai

Specialus poliimido milteliai PTFE sustiprinimui

Specialus poliimido milteliai PTFE sustiprinimui

S pecialiniai poliimido milteliai PTFE sustiprinimui Kadangi mes visi žinome, kad dėl politetrafluoretileno (PTFE), dėl puikios savaiminio tepimo, atsparumo korozijai ir aukštatemperatūrinės savybės, susijusios su trintimi ir susidėvėjimu, užima labai svarbią vietą. Bet jos žemas ...

Specialūs poliimido milteliai PTFE sustiprinimui

Kaip mes visi žinome, dėl politetrafluoretileno (PTFE), dėl puikios savaiminio tepimo, atsparumo korozijai ir aukštatemperatūrinės savybės trinties ir dėvėjimosi srityse užima labai svarbią vietą. Tačiau jo žemas kietumas, lengvas slinkimas, prastas atsparumas trinčiai, poreikis pridėti užpildą, kad būtų pagerinti šie trūkumai, siekiant patenkinti mechaninį sandarumą, trintis taikymo reikalavimų srityje.

 

Dažniausiai naudojami užpildai yra stiklo pluoštas, anglies pluoštas, grafitas, molibdeno disulfidas, bronzos milteliai ir aukštos temperatūros atsparios organinės polimerinės medžiagos. Tačiau neorganinis užpildas ir PTFE kartu su silpna trintimi ir nusidėvėjimu lengvai patenka, dėl to prastai atsiranda atsparumas dilimui ir lengva sugadinti dvigubą, prastą apdirbamumą, apriboti itin griežtas sąlygas. PTFE užpildytas polimeras turi būti stabilus sukepinimo metu (380 ° C). Todėl "kompetentingi" gali būti tik keli polimerai, tokie kaip polieterio eterio ketonas (PEEK), polifenileno sulfidas (PPS), aramidas (AF), polifenileno oksidas (POB) ir poliimidas (PI).


SOLVER POLYIMIDE sukūrė specialų polimidą politetrafluoretileno (PTFE) (SolverPI-Powder 1800 ir SolverPI-Powder 1822) stiprinimui. Vienintelis skirtumas tarp "SolverPI-Powder 1800" ir "SolverPI-Powder 1822" yra spalvų išvaizda. Kitas našumas yra tas pats.

Prekės Nr.

SolverPI-milteliai 1800

Išvaizda

Geltoni milteliai

Smulkumas

1000 akių

Tankis

1,40 ~ 1,45 g / cm3

Stiklėjimo temperatūra

385 ° C

Terminis plėtimosi koeficientas

20 ~ 25ppm / ° C

Leidimai deguonies indeksui

37

Suspaudimo stipris

≧ 160MPa

Lenkimo jėga

≧ 180MPa

Smūgio atsparumas

≧ 100KJ / m²

Paviršiaus pasipriešinimas

≥ 10³Ω

Tūrinis varža

≧ 10³Ω.cm

Dielektrinė konstanta (106 Hz)

3.0 ~ 3.5

Dielektrinė stipris (KV / mm)

240

SolverPI-Powder 1800 Užpildytas PTFE išvaizda:
SolverPI-Powder 1822 Užpildytas PTFE išvaizda labiau tinka pildyti P84:

Vidutinis SolverPI-Powder 1800 ir 1822 SolverPI-miltelių dalelių dydis yra 1000 akių (13μm). Tai termoreaktingas poliimidas, netirps. Stiklėjimo temperatūra gali būti 385 ℃. Jokių fizinių ir cheminių pokyčių, bet atsparumo šlifavimui ir aukšto kietumo laipsnio, kai temperatūra 360-380 ° C sukietėja, todėl jis labai tinka PTFE gaminių stiprinimui. Atsižvelgiant į specifinę cheminę struktūrą ir poliamidų (PI) mikroagregaciją, trinties ir nusidėvėjimo, ypač sausos trinties procese, galima veiksmingai padidinti PTFE perdavimo plėvelę ir dvigubą sukibimo stiprumą bei PI kietas daleles, tolygiai pasiskirsčiusius PTFE matrica, atlieka pagalbinį vaidmenį apkrovoje, todėl žymiai pagerina medžiagos mechaninę stiprumą, trinties savybes, atsparumą slinkimui ir "Vicat" minkštėjimo temperatūrą.

 

Mūsų tyrimai rodo, kad 15% mūsų poliimido pridėjimas gali pagerinti PTFE atsparumą dilimui 400 kartų, palyginti su kitais polimerais (PEEK, PPS, AF, POB), geriausias "PTFE" "partneris". Pavyzdžiui, pridedant 15% turinio, pridedant šį gaminį, PTFE sudėtinę medžiagą sustiprinti, palyginti su polifenileno (POB) atsparumu dilimui, kuris yra 7 kartus didesnis už ribinę PV vertę, didesnę kaip 2 kartus. Todėl produktas buvo plačiai naudojamas kompresorių sandarikliuose, puodeliuose, įvorėse, bėgiuose, lanksčiose bėgių paklotėse, rapierio atsparumo sluoksnyje ir kitose PTFE kompozicinėse medžiagose.


"SolverPI-Powder 1800" užpildytas PTFE spektaklis

PI užpildymo lygis (%)

15%

Tankis (g / cm3):

1.96

Tempimo stipris (MPa):

18.54

Pailgėjimas (%):

311

Kranto kietumas (krantas D):

57

Sumažėjimas (%):

3.07

Vicat minkštėjimo temperatūra (℃):

202

Trinties koeficientas

0.11

Dėvėti (g)

0.002-0.004
Susiję produktai

Pora:

Kitas: SolverPI monomero TPER

 • Įmonės profilis
  SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC". SOLVER POLIIMIDO yra vienas iš Termoplastinė poliamido, aminoplastiko poliimidas, poliamido miltelių, poliimido padėklų, poliimido Skystas, poliamido profilio, poliamido dalelės, poliimido monomero, poliimido putų , Poliamido derva, poliimido danga, poliimido kompozicinės medžiagos, poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas ir pan. Termoplastinė poliamido gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, produktus. SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos....
 • Product Category
 • Susisiekite su mumis
  Address:Kambarys 1401, Peninsula International Mansion, Jiande City, 311600 Zhejiang Province, Kinija
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093