SPRENDIMO PAIEŠKOS POLIAMIDO
Products
Hot produktai
SOLVER POLYIMIDE yra viena iš pirmaujančių Kinijos polimidų medžiagų gamintojų ir tiekėjų. Mes galime suteikti savo klientams aukštos kokybės poliamido produktus. Šiuo metu mūsų pagrindiniai produktai: termoplastinis poliimidas; Termoreaktingo polimido, polimido monomeras; Polimido putos, poliimido derva, polimido danga, polimido kompozicinė medžiaga, polimido skysčių kristalų sulyginimo agentas.
SOLVER POLYIMIDE yra vienas iš pirmaujančių Kinijos termoreaktingų poliamidų gamintojų ir tiekėjų, kaip profesionalus kompanija, turime savo gamyklą, kuri gali teikti klientams kokybiškus produktus. Sveiki atvykę pirkti termoreaktyvų poliimidą iš mūsų ir daryti didmeninę verslą apie produktus su mumis.
 • Įmonės profilis
  SOLVER POLIIMIDO įkurta 2010 metų lapkritį, yra profesinės ir aukštųjų technologijų gamintojas POLIIMIDAS (PI) ir jos produktų su pavadinimu "GOLDEN PLASTIC". SOLVER POLIIMIDO yra vienas iš Termoplastinė poliamido, aminoplastiko poliimidas, poliamido miltelių, poliimido padėklų, poliimido Skystas, poliamido profilio, poliamido dalelės, poliimido monomero, poliimido putų , Poliamido derva, poliimido danga, poliimido kompozicinės medžiagos, poliimido skystųjų kristalų suderinti agentas ir pan. Termoplastinė poliamido gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, produktus. SOLVER POLIIMIDO poliimido yra inžinerijos plastiko rūšies. Ji ne tik turi puikias šilumos, Mechaninė, dielektrikas, matmenų stabilumas, atsparumas korozijai ir anti-radiacijos veikimo, bet taip pat yra geras apdorojamumo mašinomis. Jį galima suformuoti per įvairius metodus tokius kaip liejimo, ekstruzijos, įpurškimo lipdiniai ir injekcijos....
 • Product Category
 • Susisiekite su mumis
  Address:Kambarys 1401, Peninsula International Mansion, Jiande City, 311600 Zhejiang Province, Kinija
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093